Tryffeli Brossees Extra -kokonainen talvitryffeli 12,5g

Kirjaudu ensin

Tryffeli Brossees Extra

tuotetunnus (SKU) 2163 Osasto: Tuotemerkki:
tryffelisieni, tryffelimehu, suola

Lisätiedot

Paino12 g (gramma)
Alkuperämaa

Ranska

EAN KOODI: 3461953035292
KPL LAATIKOSSA:6

Saatat myös pitää...

  • Ankankoivet, confit de canard, 4-5 kpl, 1350 g

    DeliDelin periranskalaiset säilötyt ankankoivet ovat pala luksusta ruokapöytään, niin arkeen kuin juhlaan. Valmisteen ankat on kasvatettu vastuullisesti ja pakkosyöttämättä hitaasti omassa tahdissaan. Ankat saavat elää ulkona, ja niitä ruokitaan vain GMO-vapailla maissinjyvillä ilman antibiootteja. Tämäntyyppinen kasvatus on käytössä vain alle 5 %:ssa ranskalaisesta tuotannosta.

    Laatikko: 9 kpl
  • Tapas: Sardellifileitä oliiviöljyssä 47g -pyydetty MSC:n kestävyysstandardien mukaisestiTapas msc sardelli 47g 2 min

    DeliDelin omat sardellifileet oliiviöljyssä on täydellinen lisä esimerkiksi tapaslautaselle. Espanjalaiset sardellit on pyydetty MSC:n kestävyysstandardien mukaisesti.

    Laatikko: 24 kpl
  • Viinirypäleensiemenöljy DeliDeli 500 ml

    Viinirypäleensiemenöljy kestää hyvin korkeita lämpötiloja, joten se on mitä parhain öljy paistamiseen. Ranskalaisen Huilerie Cauvinin viinirypäleensiemenöljy sisältää paljon hyviä rasvahappoja, ja siksi se on luonnollinen osa terveellistä ruokavaliota.

    Laatikko: 12 kpl